Gdy zgłaszają się do mnie klienci, często słyszę podobne zdania: „Stanęliśmy w miejscu”. „Wciąż kręcimy się wokół tych samych, niedziałających procesów”. „Trudno skupić się na rozwoju, skoro w zespole ciągle wybuchają konflikty”. To moment, w którym energia firmy zaczyna się rozpraszać. Ludzie, którzy jeszcze
Większość firm zabiera się za reorganizację dopiero wtedy, gdy coś zaczyna zgrzytać. Właściciele mówią wtedy: „Trzeba w końcu zrobić porządki”. Tyle że reorganizacja to coś znacznie więcej niż porządkowanie struktury. To moment, w którym firma odzyskuje klarowność, energię i spójność działania. Efekty reorganizacji firmy
Oto scenariusz, który dotyka większość rozwijających się firm. Z zewnątrz wszystko wygląda świetnie – przychody rosną, ciągle pojawiają się nowi klienci, a zespół działa pełną parą. Co dzieje się w środku? Sytuacja nie wygląda kolorowo. Zamiast planować przyszłość, gasisz pożary. Decyzje
Zapraszam na rozmowę z Ewą Maturską pod hasłem: Zmiana! Jak to się stało? Poznałam Ewę 3 lata temu podczas jednego z moich szkoleń w Krakowie. Spokojna, lekko nieśmiała przyszła dzielić się już wtedy dużym doświadczeniem i ogromnie pozytywną energią. Od naszego pierwszego spotkania minęło
Zapraszam na rozmowę z Bartkiem Ciszewskim pod hasłem: Zmiana! Jak to się stało? Mówi się, że kobiety znacznie lepiej odnajdują się w zarządzaniu administracją. Bartek obala ten mit i swoim przykładem pokazuje, jak męski pierwiastek w organizacji pracy i zarządzaniu jest niezwykle przydatny. Poznaliśmy
Tym razem zapraszam na rozmowę z Agnieszką Krzywosz pod hasłem: Zmiana! Jak to się stało? Agnieszkę poznałam dzięki naszej społeczności Biurowych Rewolucjonistek. Miejsca, gdzie wsparcie i pomoc w zakresie zarządzania administracją jest codziennością. Przez ostatnie 3 lata Agnieszka doświadczyła mocnych zdarzeń życiowych,
Nie możesz ruszyć z miejsca. Czujesz, że coś Cię blokuje. Jakaś niewidzialna siła przytrzymuje Cię z tyłu, dlatego nie zrobisz ani kroku naprzód. A może udało Ci się już zrobić krok naprzód, ale dalej ani rusz. Dochodzisz do ściany i nie wiesz, co dalej. Brzmi znajomo❓ Wtedy
Emocje to złożony temat. Uważam, że praca z nimi to jeden z lepszych sposobów na świadome życie. Czasem jednak taka praca zostaje wymuszona przez życie, los, zdarzenia. Zatrzymuje to nas w refleksji. Blokuje przed działaniem. Popycha do zmiany. I na początku nie wiesz, co robić. Nie rozumiesz, co się dzieje. Wypierasz, bo to,
W tym nagraniu rozmawiamy o zmianie. Obejrzyj wideo Dowiesz się z niego dlaczego umiejętność pracy ze zmianą jest dziś potrzebna każdemu. https://youtu.be/zN00slmK270 Dołącz do wyzwania „Jak rozpocząć zmiany w życiu?” pokaż szczegóły Powiązane artykuły