Mam ogromne szczęście, bo w Biurowych Rewolucjach poznaję niesamowite Dziewczyny. Mądre, odważne i do tego zatracone w swojej pracy. A to największe szczęście dla mnie. Maniaczki uzależnionej od swojej fantastycznej pracy. Dziś chciałabym Ci przedstawić kolejną, niesamowitą Biurową Rewolucjonistkę, która przyjęła moje zaproszenie do wywiadu. Trochę żałuję, […]
Dzięki rozmowom z innymi potrafimy często spojrzeć na nasze własne sytuacje w zupełnie inny sposób. Nie wiem, jak Ty, ale ja często mam takie zapalające się światełko w głowie, które wpada właśnie podczas rozmowy z kimś. Wzajemna wymiana informacji i doświadczeń jest wspaniałą możliwością