Tak się wszystko zaczęło ...
Geneza Biurowych Rewolucji
Pamiętam swoje początki. Sekretarka w dużej szwedzkiej korporacji. Bez krzty doświadczenia, kwalifikacji, ogłady mentalnej i emocjonalnej. Jedyne, co wtedy wiedziałam, że chcę czegoś więcej od życia. Czując w sobie pęd do zmiany, rozwijałam swoją karierę, potykając się i popełniając mnóstwo błędów. Rozwijałam swoje umiejętności, testując wszystkie możliwe rozwiązania w biurowej rzeczywistości. Każdego dnia na własnej skórze, czułam z czym się mierzy środowisko pracowników administracyjnych. Tąpnięciem na mojej drodze zawodowej był mobbing, którego doświadczyłam. Tak zrodził się pomysł na stworzenie miejsca w internecie i społeczności, która będzie wspierać wszystkie osoby ze środowiska administracyjnego. Zależało mi, by połączyć świat oczekiwań szefa ze światem potrzeb pracownika. W zgodzie, z szacunkiem i wzajemną współpracą.
Biurowe Rewolucje® stały się więc miejscem, gdzie poza platformą kursową, narzędziami do pracy i wymianą doświadczeń, dzieliliśmy się pozytywną energią. Codzienne wsparcie biurowego życia, ku rozwojowi i budowaniu relacji.
Biurowe Rewolucje w liczbach
Ważne projekty
SZEFIE SZANUJ
Jestem pomysłodawczynią kampanii społecznej #SZEFIESZANUJ, która ma na celu przeciwdziałanie stygmatyzacji pracy kobiet na stanowiskach wspierających biuro – Asystentek, Sekretarek i Office Managerek. W styczniu 2020 roku, poprzez specjalnie zaprojektowaną stronę, film promocyjny oraz stworzone na podstawie ankiety przeprowadzonej wśród grupy kobiet na stanowiskach wspierających — podjęłam debatę skierowaną do pracowników i szefów, managerów i właścicieli firm, stanowiący podstawę do zmian w traktowaniu kobiet w środowisku zawodowym.


W 2019r. zostałam zaproszona przez Marka Jankowskiego, autora podcastu Mała Wielka Firma, do nagrania wspólnego odcinka. Omawialiśmy temat: Organizacja pracy w biurze – co zrobić, żeby nareszcie mieć porządek w dokumentach.
Wywiad w podcaście Mała Wielka Firma, odcinek: 297
społeczność biurowYCH rewolucjonistEK
Nasza społeczność urosła do kilku tysięcy Biurowych Rewolucjonistek zmieniających biurowy świat. Tyle pięknych znajomości i relacji zbudowałyśmy. Taka wiele uczestniczek konferencji, webinarów, szkoleń, warsztatów, kursów i konsultacji 1:1. Czuję się ogromną szczęściarą, że Biurowe Rewolucjonistki zaufały właśnie mi. Towarzyszenie im w tej drodze było dla mnie ogromnym wyróżnieniem!
Dziękuję Wam!
Od lutego 2023r grupa Biurowe Rewolucjonistki funkcjonuje jako Grupa Świadomego Rozwoju.
NEWSLETTER I DARMOWE PORADY
Przy tworzeniu projektu Biurowe Rewolucje zależało mi, by tworzyć takie poradniki i narzędzia, które będą wsparciem w codziennej pracy. W co miesięcznym newsletterze przesyłam wskazówki, inspiracje i wydarzenia, którymi warto się zainteresować. Wszystko po to, by rozwijać umiejętności i kompetencje na drodze rozwoju. Zapisz się już zatem już dziś, by niczego wartościowego nie przegapić. Newsletter stale się zmienia i dzielę się w nim często bardzo osobistymi doświadczeniami.
Dodatkowo, wiele artykułów i bezpłatnych materiałów znajdziesz na blogu, kanale na Youtubie, podcaście w aplikacji Spotify i Apple.
KURS: ZORGANIZUJ SIĘ W BIURZE
Stwórz system organizacji pracy w biurze odpowiadający Twoim potrzebom, nawykom i charakterowi pracy oraz firmy.
Pracuj z indywidualnym systemem organizacji pracy, dopasowanym do Ciebie!
Aktualnie sprzedaż kursu jest zawieszona.


Zajrzyj na kanały audio i wideo
Sprawdź najnowsze wpisy na blogu


Powrót do biura po pandemii – porady
Wszystkie firmy, które pracowały przez ostatnie miesiące w trybie zdalnym, stoją teraz przed wyzwaniem adaptacji do nowej rzeczywistości. Środowisko biurowe nie będzie już wyglądało tak, jak kiedyś, a ponowna reorganizacja obejmie nie tylko samą przestrzeń, ale również obowiązujące procedury. Jak przeprowadzić proces powrotu do biur


Nowa perspektywa audytu zewnętrznego – case study
Audyt administracyjny stanowi wartość dodaną dla firmy, w której się odbywa. Na potwierdzenie tego mocno wybrzmiewającego stwierdzenia, można opowiadać o wynikających z takiego badania korzyściach. Znacznie lepsze efekty przynosi jednak faktyczny przykład konkretnej organizacji, w której się odbywał oraz analiza jego przebiegu. W niniejszym


Historia, która kształtuje wartości
Natchniona refleksjami ostatnich tygodni, chciałabym podzielić się tutaj kilkoma przemyśleniami. Skłonił mnie do tego również jeden z filmów, który ostatnio obejrzałam. Mowa o oskarowym Le Mans ’66, opowiadającym historię powstania rewolucyjnego samochodu wyścigowego Forda. Wbrew pozorom te dwie kwestie mają
Zapisz się do newslettera
i zyskaj 7% zniżki na produkty w sklepie
Dziękuję za Twój zapis!
Dołączyłaś do listy subskrybentów mojego newslettera,
a za chwilę otrzymasz mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.
Sprawdź swoją skrzynkę!